KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491290
nr 1349 1290
Paul Rickard. Signerad, fåglar. Olja på duk, 30x100cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:39:39
100 kr
250 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)